Píseň pro každou náladu, oblíbenec z TikToku Casey Lowry v Praze
24.1.2024

Indiepopový písničkář Casey Lowry si bere to nejlepší z oblíbeného žánru a aktualizuje jej pro miliony svých sledujících na sociálních sítích. Vtipnou písničkou dokáže reagovat na jakýkoliv toxický komentář i sebepodivnější sexistické video. Popularita citlivého duetu s Walk off the Earth na TikToku měla takový úspěch, že ji i přes původní nevoli labelu společně vydali jako singl. 

Po letošním raketově vyprodaném koncertu v Café V lese se tentokrát britský písničkář představí v klubu Rock Café. Těšit se na něj můžeme už 22. ledna 2024. Vstupenky v ceně 490 korun budou v prodeji od 3. listopadu 2023 na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster.

Přestože jsou jeho písně mnohdy emotivní až melancholické, ve své tvorbě se zaměřuje převážně na pozitivní až povzbuzující emoce. Pochází z Chesterfieldu, ale svou hudební dráhu naplno rozjel až v Londýně, a jak sám na odlehčení říká: „Věnovat se hudbě byla jediná možnost. Bylo to to jediné, do čeho jsem zvládnul skočit doopravdy naplno.“ Díky popularitě na sociálních sítích a virálním tiktokům se stal jedním z nejdiskutovanějších popových umělců v Londýně. Na svá turné si jej proto pozvali kapela Lany, Conor Maynard nebo Jack & Jack.