Jethro Tull zahrají příští týden spolu se Stromboli na Konopišti a ve Slavkově!
21.7.2017
20.00
22.7.2017
20.00

foto: archiv Ian Anderson

 

Britský zpěvák, hudebník a skladatel Ian Anderson známý především jako zakladatel a vůdčí osobnost světově proslulých Jethro Tull se už příští týden vrátí do České republiky.

 

V rámci aktulního „The Best Of Big Beat“ turné zahrají Jethro Tull 21.července na Konopišti a o den později ve Slavkově u Brna. V roli speciálního hosta vystoupí a oba koncerty zahájí legendární Stromboli.

 

Skupina Jethro Tull se na hudební scéně pohybuje již neuvěřitelných 45 let, během kterých (započítáme-li do toho i live nahrávky a kompilace), vydala bezmála stejný počet alb. Do širokého povědomí se zapsala díky netradičnímu propojení rocku s lidovou hudbou, blues i prvky renesanční hudby. Od jejích desek se prodalo na 60 miliónů! kopií a od prvního vystoupení v roce 1968 v Londýně kapela odehrála více než 3000 koncertů ve 40 zemích.

Ian Anderson každoročně s Jethro Tull a sólově odehraje na stovku koncertů. O neutuchající oblibě Jethro Tull a Iana Andersona u českého publika svědčí každé jejich vyprodané zdejší vystoupení.

 

Vstupenky jsou k dostání za 990 korun. Předprodej v síti Ticketportal a na www.ticketportal.cz