Hrady CZ se představí 14. a 15. srpna na Bouzově!
14.8.2015
17.00
17.00
15.8.2015

Hudební festival Hrady CZ se přesunul z Čech na Moravu, po Veveří zavítá v pátek a sobotu 14. a 15. srpna i do Bouzova. Letos už 11. ročník festivalu přináší řadu novinek, mezi ty největší patří rozšířený páteční program s šesti koncerty, v sobotu se odehraje celkem třináct koncertů na dvou pódiích. Fanoušci festivalu na Bouzově se zároveň mohou těšit na letos nově vybudovaný areál, který bude oproti minulosti větší a komfortnější. Nově se bude rozkládat na pastvinách s překrásným výhledem na malebný hrad. Další změnou je dřívější otevření areálu, v pátek už od 16 hodin a v sobotu v půl jedenácté dopoledne.

 

V rámci prvního festivalového dne zahrají jako první od 18 hodin Wohnout, následovat budou koncerty Mandrage, Pipes and Pints, Monkey Business, PSH a páteční program ukončí svým koncertem půl hodiny po půlnoci Tomáš Klus. V pátek proběhne i tradiční karneval v maskách, ty nejlepší organizátoři vyhlásí a odmění ve 22 hodin. V sobotu už mohou návštěvníci do areálu vstupovat od 10.30 hodin. Mezi prvními posluchači uslyší Xindla X, Čechomor, Portless nebo Sto zvířat. Druhý festivalový den dále vystoupí Inekafe, Tatabojs, Chinaski, Anna K., Visací zámek, Gazdina Roba nebo Desmod. Poslední koncert na Bouzově odehrají před půlnocí Wanastowi Vjecy. Festival se do konce léta představí ještě 21. a 22. srpna v Hradci nad Moravicí a své letní putování uzavře poslední prázdninový víkend na Bezdězu v Čechách.

 

INTERPRETI NA HRADĚ BOUZOV: Wohnout, PSH, Pipes and Pints, Mandrage, Monkey Business, Tomáš Klus, Gazdina Roba, Čechomor, Sto zvířat, Inekafe, Tata Bojs, Chinaski, Wanasatowi Vjecy, Xindl X, Portless, Desmod, Anna K., Visací zámek, Mig 21

                                             

DALŠÍ TERMÍNY A MÍSTA:

21. – 22. 8. Hradec nad Moravicí

28. – 29. 8. Bezděz