Hudební festival Hrady CZ se stěhuje na Moravu, poprvé rozezní Veveří!
7.8.2015
16.00
8.8.2015

Hudební festival Hrady CZ se přesouvá z Čech na Moravu, kde se poprvé představí 7. a 8. srpna na Veveří. Letos už 11. ročník festivalu přináší řadu novinek, mezi ty největší patří rozšířený páteční program s šesti koncerty. Organizátoři nabízí i komfortní stanování ve VIP Hradních kempech a lákají na rozšířený program pro děti. V pátek otevře festival svůj areál už v 16 hodin a první koncert začne dvě hodiny poté. První festivalový den diváci uslyší Wohnout, PSH, Pipes and Pints, Mandrage, Monkey Business a na závěr Tomáš Kluse. V pátek se uskuteční i tradiční karneval v maskách.

 

V sobotu už mohou návštěvníci do areálu vstupovat od 10.30 hodin. Mezi prvními posluchači uslyší No Name, Xindla X, Portless nebo Inekafe. Během odpoledne nebudou chybět ani Skyline, Sto zvířat či Anna K. a večer pódium rozezní Čechomor, Visací zámek, Chinaski, Mig 21 a poslední koncert odehrají Wanastowi Vjecy. Na Veveří vystoupí i „hradní nováčci“ – kapela Gazdina Roba. Festival se do konce léta představí ještě na Bouzově, v Hradci nad Moravicí a své putování uzavře v Čechách na Bezdězdu 29. srpna.

 

INTERPRETI NA HRADĚ VEVEŘÍ: Wohnout, PSH, Pipes and Pints, Mandrage, Monkey Business, Tomáš Klus, Gazdina Roba, Xindl X, Inekafe, Skyline, Čechomor, Chinaski, Wanastowi Vjecy, No Name, Portless, Sto zvířat, Anna K., Visací zámek, Mig 21

 

DALŠÍ TERMÍNY A MÍSTA:

14. – 15. 8. Bouzov

21. – 22. 8. Hradec nad Moravicí

28. – 29. 8. Bezděz