HUDEBNÍ SERVER

i-klik o nás hotovo

Hudební server I-KLIK.CZ vznikl v červnu, v roce 2009. Na přelomu roku 2009/10 získal i-klik nový vzhled a připojil se tak k předním serverům současné scény. Nyní je I-KLIK považován za profesionální mediální ikonu, zprostředkovávající novinky, rozhovory, foto-reporty, blogy umělců, recenze a mnoho dalšího z česko-slovenské, ale i zahraniční hudební scény.

fb WALL hotovo

Díky výborné SEO-optimalizaci má I-KLIK.CZ místo na předních příčkách vyhledáváčů jako je google.com , seznam.cz či centrum.cz.


Podporujeme kapely a umělce jako jsou Wohnout, Divokej Bill, Zakázaný Ovoce, Tatabojs, Kryštof, Xindl X, Tři sestry, Horkýže Slíže a další.

 

votvírák foto good

 Jsme partnerem největších hudebních festivalů, jako jsou Votvírák, Přeštěnice fest, Rock for People, Sázava fest, České Hrady, Čeřínek fest, a dalších.

I-KLIK hm BANNER

I-KLIK.CZ má podíl i v pravidelném vydání tištěného magazínu Help Music.
Hudební magazín vychází každý měsíc v jako příloha k Pražskému a všem středočeským Deníkům.

I-KLIK BANER KOMIX

Jsme také jediný server, který spojuje hudbu s uměním a maximální kreativitou.
Hudební fotokomix ze života kapel je toho důkazem. K vidění i v Help Music magazínu.

Spolupracujte s námi!

Mediální Agentury – I-klik nyní navštěvuje až 1500 návštěvníků denně. Díky výborné SEO-optimalizaci má i-klik místo na předních příčkách vyhledáváčů jako je google.com , seznam.cz či centrum.cz. Máme tedy jistotu, že si novinku na i-kliku týdně přečte minimálně 4000 návštěvníků. Pokud jste z mediální agentury, stačí tedy zaslat na i-klik@seznam.cz info o Vaší agentuře, případně jaké kapely zastupujete a jaké články či novinky by jste chtěli pomoci propagovat. Těšíme se na spolupráci!

 

Kapely – Jste začínající kapela, hrajete dobrou hudbu a chcete, aby ji někdo znal? Stát se slavným je těžká dřina. Přímá cesta vede přes média. Není však úplně lehké se dostat do rádií a televizí. My v i-kliku respektujeme začínající kapely a snažíme se podporovat mladé talenty, proto jsme po dohodě ochotni spolupracovat s Vaší kapelou a podílet se na její mediální propagaci. Pošlete na i-klik@seznam.cz info o vaší kapele případně nahrávky či internetové stránky. Těšíme se na spolupráci!

 

Stáhněte si logo i-klik zde!

 

Adresa pro zasílání promo CD a akreditací:

i-klik.cz

Jitka Šnajdrová

5. května 33

472 01  DOKSY