HUDEBNÍ SERVER

i-klik o nás hotovo

Hudební server I-KLIK.CZ vznikl v červnu, v roce 2009. Na přelomu roku 2009/10 získal i-klik nový vzhled a připojil se tak k předním serverům současné scény. Nyní je I-KLIK považován za profesionální mediální ikonu, zprostředkovávající novinky, rozhovory, foto-reporty, blogy umělců, recenze a mnoho dalšího z česko-slovenské, ale i zahraniční hudební scény.

fb WALL hotovo

Díky výborné SEO-optimalizaci má I-KLIK.CZ místo na předních příčkách vyhledáváčů jako je google.com , seznam.cz či centrum.cz.


Podporujeme kapely a umělce jako jsou Wohnout, Visací Zámek, UDG, Rybičky 48, O5&Radeček, Divokej Bill, Tatabojs, Kryštof, Xindl X, Tři sestry, Horkýže Slíže, Tomáš Klus a spoustu dalších.

votvírák foto good

Jsme partnerem největších hudebních festivalů, jako jsou Votvírák, Rock for People, Sázava fest, České Hrady, Aerodrome Festival, Colours of Ostrava, Sziget Festival, Vizovické Trnkobraní, Benátská!, Beats for Love a spoustu dalších.

I-KLIK.CZ má podíl i v pravidelném vydání tištěného magazínu Help Music.
Hudební magazín vychází každý měsíc v jako příloha k Pražskému a všem středočeským Deníkům.

Spolupracujte s námi!

Mediální Agentury – I-klik nyní navštěvuje až 2000 návštěvníků denně. Díky výborné SEO-optimalizaci má i-klik místo na předních příčkách vyhledáváčů jako je google.com , seznam.cz či centrum.cz. Máme tedy jistotu, že si novinku na i-kliku týdně přečte minimálně 5000 návštěvníků. Pokud jste z mediální agentury, stačí tedy zaslat na jitkasnajdrova@i-klik.cz info o Vaší agentuře, případně jaké kapely zastupujete a jaké články či novinky by jste chtěli pomoci propagovat. Těšíme se na spolupráci!

 

Kapely – Jste začínající kapela, hrajete dobrou hudbu a chcete, aby ji někdo znal? Stát se slavným je těžká dřina. Přímá cesta vede přes média. Není však úplně lehké se dostat do rádií a televizí. My v i-kliku respektujeme začínající kapely a snažíme se podporovat mladé talenty, proto jsme po dohodě ochotni spolupracovat s Vaší kapelou a podílet se na její mediální propagaci. Pošlete na jitkasnajdrova@i-klik.cz info o vaší kapele případně nahrávky či internetové stránky. Těšíme se na spolupráci!

 

Stáhněte si logo i-klik zde!

 

Adresa pro zasílání promo CD a akreditací:

i-klik.cz

Jitka Šnajdrová

Na Plzeňce 1166/1

150 00  PRAHA 5