Zimní Studnice fest? 4.ročník již za 17 dní!
12.2.2011
17.00

Také se těšíte na 9.ročník Studnice festu, který se letos již devátým rokem bude konat v Hlinsku v Čechách? A co takhle si zkrátit čekání na tuto skvělou akci akcí v zimní variantě? Organizátoři Studnice festu tento rok již po čtvrté připravili pro hudební příznivce Zimní Studnice fest!

A na koho se letos můžete těšit? Na 4.ročníku vystoupí jedna z nejlepších českých SKA kapel, ve které v loňském roce došlo k výměně ženského zastoupení, Tleskač z Plzně.
Dalším z hlavním tahounů jsou zajisté Skyline, jejichž taneční muzika všem rozproudí krev v žilách. Skyline nedávno vydali již 4.desku s názvem PRIVATE MADNESS, PUBLIC DANGER, která byla 4.listopadu pokřtěna producentem Dušanem Neuwerthem v pražském klubu Lucerna Music Bar (fotoreport zde!). Z desky vyšel také první videoklip na písničku Get out! (článek zde!)

Na Zimním Studnice festu nesmí chybět ani domáci partička Dukla Vozovna. Účast přislíbili i pražští Airfare, kteří se proslavili hitem Sorry baby a Pardubice navštíví i rockeři Imodium, kteří patří k nejčastějším interpretům tohoto festivalu! Dále zahraje Záviš a Matthew´s Workshop.

Festival se bude konat jako minulý rok v ABC klubu (neboli L-klub) v Pardubicích 12.února 2011 od 17:00h. Vstupné můžete zakoupit v předprodejní síti Ticketportal (LINK!) za 270,- Kč a nebo na místě, kde zaplatíte 290,-Kč. Osoby ZTP a obyvatelé Studnice mají vstup zadarmo!

Sestřih z loňského ročníku!