Zelčínské léto – hudební program Zooparku Zelčín pro celou rodinu
3.6.2022
9.7.2022
20.8.2022

Zoopark Zelčín – největší kontaktní zoologická zahrada v České republice si pro své návštěvníky a příznivce připravila kromě bohatého celoročního rodinného programu i hudební projekt s názvem Zelčínské léto 2022.


Na velkém pódiu přímo v areálu Zooparku se tak návštěvníci mohou těšit na koncertní open air vystoupení:

3. 6. Rybičky 48 a Walkmanz

Jeden z prvních koncertů, kde skupina Rybičky 48 odstartuje své letní turné, supportem jim je pražská superkapela Walkmanz složená ze členů skupin Imodium a Portless.

9. 7. Zelčínský festival pro celou rodinu

Na dvou pódiích se v rámci odpoledního a dopoledního programu pro děti vystřídají Pískomil se vrací, Čiperkové, Áňa a Pó nebo kouzelník trapnomagie Richard Nedvěd spolu s písničkářem Láskou, Xindlem X, kapelami Walkmanz, No Name a Dymytry.

20. 8. Pokáč a Láska

Závěr léta bude patřit písničkáři Pokáčovi, který je v zelčínském Zooparku jako doma.

„Po loňském úspěchu koncertu Pokáče a kapely Divokej Bill jsme se rozhodli naši hudební nabídku rozšířit a připravili jsme celé hudební léto. K našemu parku i zvířátkům zábava neodmyslitelně patří a k té zase muzika. Dali jsme si záležet a poskládali line-upy tak, aby si na své přišel opravdu každý, již od těch nejmenších,“ uvedl za pořadatele Marian Rypka.

Vstupenky na všechny akce pořídíte v síti Ticketstream nebo na www.zooparkzelcin.cz.

Děti a rodiny mají zvýhodněné vstupné, součástí vstupenky je také prohlídka Zooparku. Vstupenky lze zakoupit na celé Zelčínské léto, ale i jednotlivě.