We On The Moon si připomínají ty nejlepší zážitky s klipem ANGLS & LGNDS
21.11.2014
20.00

zdroj: archiv kapely

Brněnští We On The Moon si připravili pro svoje fanoušky opravdovou lahůdku v podobě videoklipu k novému singlu Angls & Lgnds. Díky němu mohou nahlédnout také do soukromí kapely, klip totiž zachycuje dva roky v životě WOTM.

 

Videoklip připomíná poslední dva roky We On The Moon, které byly podle slov členů kapely plné koncertů, výletů a skvělých zážitků. „Potřebovali jsme si dát pauzu od „vážných“ klipů a dát fanouškům tentokrát něco jiného“, dodává frontman kapely Tomáš Červinka. Kytarista Kuba Hovorka k výběru materiálu ještě přidává: „ Bylo toho samozřejmě za ty dva roky ještě mnohem víc, zničena při požárů.“ Kromě očekávaných momentů z koncertních pódií čeká na fanoušky hromada backstage záběrů a taky vzpomínka z výletu do vídeňského Prateru, kde se jim ohromně líbilo. Vzhledem k přísné cenzuře nebyly však některé záběry nakonec použity, jak dodává se smíchem Kuba Hovorka: „Všechny ty, kde jsme bez triček, jsme vyhodili – to nebyl hezkej pohled.“

 

VIDEOKLIP KE ZHLÉDNUTÍ:

O produkci nového singlu Angls & Lgnds se, stejně jako u celé předchozí desky Beating The Heroes, postaral opět známý producent Boris Carloff. Pod jeho vedením také vzniká materiál pro novou desku, která by měla vyjít začátkem příštího roku. We On The Moon dodávají, že nechtějí nic uspěchat a některé songy je nutné nechat uzrát.

 

Nejbližší koncert We On The Moon se uskuteční 21.11. v brněnském klubu Melodka společně se slovenskými From Our Hands.

www.weonthemoon.cz
https://www.facebook.com/weonthemoonmusic
www.championship.cz