VOTVÍRÁK NA CESTÁCH 2022!

Pořadatelé největšího multižánrového festivalu Votvírák, který se konal pravidelně v červnu na letišti Boží Dar v Milovicích, ale díky pandemii covid-19 musel své dva ročníky přesunout, se rozhodli, že nenechají své fanoušky napínat a odmění jejich dvouleté čekání a podporu malým hudebním turné s názvem Votvírák na cestách. Ačkoli je letní open air Votvírák 2022 v plném proudu příprav, uskuteční se už teď unikátní minifestivalové turné po České republice.

 

Čtyři zastávky budou patřit rockové hudbě, kde se v programu můžete těšit na rockové legendy Limetall, Seven, Tlustou Bertu a nováčky HakelBand z Hradce Králové.

Další čtyři koncerty budou určeny spíše popovějším fanouškům festivalu, a tak se můžou těšit na písničkáře Voxela a Lásku, kapely Mr. Moss, Sto zvířat, Medvěd 009, O5&Radeček či Walkmanz.

Majitelům vstupenek na neuskutečněné ročníky 2020, 2021, ale i těm, kteří si koupili vstupenky na letošní ročník, jenž se koná 10. a 11. června 2022, bude hned u vstupu na koncert předán symbolický dárek od pořadatelů festivalu.

„Samotným je nám moc líto, že jsme se už dva roky nemohli setkat s kapelami, fanoušky, ale ani týmem, který festival připravuje. Po těch letech jsme jako rodina. Rozhodli jsme se, že už nevydržíme čekat a půjdeme lidem naproti. Snad je naše menší akce potěší a přijdou si zkrátit čekání na letní sezonu,“ uvedla Martina Jablanovská, dramaturg festivalu.

Předprodej v síti Ticketstream a v prodejních sítích jednotlivých koncertních míst.

 

 

3. 3. Brno, Fléda

Láska, Voxel, Walkmanz, O5&Radeček

5. 3. Čáslav, Grand

Yamrtaal, Tlustá Berta, Limetall, Seven, HakelBand

12. 3. České Budějovice, Fabrika

HakelBand, Limetall, Seven, Tlustá Berta

18. 3. Malá Hraštice, Sokolovna

Láska, Medvěd 009, Voxel, Sto zvířat, Mr. Moss

26. 3. Ostrava, Barrak

HakelBand, Limetall, Seven, Tlustá Berta

2. 4. Kolín, MKS

HakelBand, Limetall, Seven, Tlustá Berta, Walkmanz

9. 4. Čáslav, Grand

Láska, Medvěd 009, Voxel, Sto zvířat, Mr. Moss

16. 4. České Budějovice, Fabrika

Láska, Walkmanz, Voxel, O5&Radeček, Mr. Moss