VEvývoji! SKA-PUNK’n’GO aneb probuzení z dlouhého spánku!

Po tříleté odmlce se na podia české ska-punkové scény vrací kapela VEvývoji!, jejímž původem se sever čech stal. Jak roky plynuly, věci se děly, nic nezůstalo jako dřív. Co je ale důležité? Vývoj totiž nezastavíš!

 

V roce 2014 se po 5 letech nekonečného tour a pravidelných obměn kádru uložila kapela VEvývoji! do dlouhého a hlubokého spánku. Jenže po čase se začala projevovat chuť na pořádný kus hudebního žvance. Ono totiž když se jednou namlsáte, tak se bez pořádné dávky rock’n’rollu zkrátka nedá žít. A tak po dlouhých 3 letech oznamují ska-punk-rockoví chlapci a dáma budíček a už brzy nabídnou fanouškům něco málo z dílny nových songů. Jako první vlaštovka spatřila světlo světa skladba „Rozbijem rock’n’roll“. A pokud si ani Vy nedáte svou pravidelnou dávku muziky nikým vzít, poslechněte ji na oficiálním Bandzone.cz profilu kapely.

 

Sedmičlenný ska-punkový ansámbl v téměř nezměněné sestavě Jan Černý (baskytara, zpěv), Rostislav Steiner (kytara, zpěv), Kristina G. Paulu (trumpeta) a Tomáš Nosek (saxofon) nově doplňuje bubeník Pardál, pozounista Robert Köhler a trumpetista Miroslav Merc. A co kapela chystá v nejbližších měsících? Mimo plánované CD (v pořadí třetí studiové album) se můžete těšit na řadu koncertů v rámci letních festivalů, pivních slavností a podzimního klubového tour nejen na půdě České Republiky. Aktuální dění můžete sledovat na Banzdone.cz nebo na Facebooku.