Thom Artway se houpe na vlnách s Markétou Irglovou

Novinka Thoma Artwaye Na vlnách je druhou písní, na které si zazpívali společně s Markétou Irglovou. Píseň od počátku navozuje lehce houpavou atmosféru a je poklidnější skladbou po roztančeném optimistickém singlu Buď se mnou a vtipném hitu Ani jeden den. 

Tentokrát Thom Artway zvolil trochu jiné téma, než u předchozích singlů. “Píseň Na vlnách ztělesňuje pocity, které se ve mně den co den mísí,” přiznává Thom. “Je to zkrátka nekonečný koloběh života, a zároveň snaha o jeho přijetí. I když se snažím víc “svítit”, je v pořádku taky někdy “zhasínat”.

Singl s názvem Na vlnách je již druhou nahrávkou, kterou s Markétou Irglovou Thom Artway natočil. První nese název Time To Think It Over a fanoušci ji znají z debutového alba Hedgehog. Kromě Markéty natočil Thom duet také např. s Lenny, který pod názvem Chasing The Wires najdete na jeho druhém album All I Know. 

Thoma můžete v nejbližší době potkat na jeho turné Coffeespot acoustic tour, které začíná 20.4. v Kafe v kině ve Veselí nad Moravou. 

Respektovaný a oblíbený písničkář, zpěvák a skladatel, držitel ceny Anděl Thom Artway v minulosti tvořil své písně výhradně v angličtině. V roce 2021 zahájil kapitolu české tvorby singlem Nezapomenout (Universal Music), po kterém následovaly tři další skladby v loňském roce. 

Seznam koncertů: 

20.4.     Veselí nad Moravou – Kafe V Kině / Coffeespot Tour
23.4.    Slavičín – Svatovojtěšský jarmark
26.4.     Varnsdorf – Hosana Café / Coffeespot Tour
29.4.     Bojkovice – Bistro na kopci / Coffeespot Tour
1.5.    Litvínov – Valdštejnská slavnost
12.5.     Babice – Pražírna Coffeespot / Coffeespot Tour
13.5.    Ostrava – Majáles
24.5.    Liberec – Experimentální studio
27.5.    Třeboň – Zahájení lázeňské sezóny
3.6.    Bystřice p. Hostýnem – Bystřice žije!!!
10.6.    Přerov – Zubrfest
16.6.    Zlín – Filharmonie
17.6.    Litovel – Litovelská jízda

více koncertů na https://www.thomartway.com/