The Roads, Lus3 a Apatheia v Music Baru
3.2.2011
20.00

Britsko – česká  indie formace The Roads spolu s elektro-punkovou čtyřkou Lus3 vystoupí 3. února v pražském Lucerna Music Baru. Těšit se můžeme na ne zrovna obvyklou, o to však zajímavější muziku a především skvělou atmosféru, kterou obě tyto kapely dokáží svá vystoupení okořenit.

The Roads se na hudební scéně objevili zhruba roku 2007, první úspěchy však začali zaznamenávat až v roce 2009 vydáním stejnojmenného debutového alba, kterým si díky své energičnosti postupně získali publikum na svou stranu. Na kontě mají rovněž desku s názvem The Witness a vítězství v prestižní soutěži RGM Live Space. Na vystoupení v Praze se kapela těší a svým příznivcům slibuje několik ochutnávek z nově připravované desky včetně dalších překvapení, která však prozatím drží v tajnosti.

Neméně zajímaví elektro – punkeři Lus3 datují své počátky do roku 2009, v němž stihli vydat pod záštitou studia Biotech písně Das ist disco, Aplaus a Human Power. Kapela se publiku zdaleka nepředstaví poprvé; svým tří-skladbovým EP se již měla možnost pochlubit na desítkách koncertů a festivalů, z nichž dosud největším byl loňský Rock for people, kde publiku naservírovala obrovskou porci energie spolu s taneční horečku, kterými hodlají naplnit i stěny pražského Lucerna Music Baru.

Předskokany celého večera bude alt-rocková banda z Havířova – Apatheia.

Vstupné je k dostání v síti Ticketpro nebo na pokladně klubu za 120,- Kč, v den konání za 150,- Kč.

www.theroads.cz

www.lus3.cz

www.apatheia.cz

www.ticketpro.cz

www.musicbar.cz