Světová premiéra nového klipu Japan Sugar na MTV Czech!
6.5.2011
22.00
22.00

V pátek 6. května od 22.50 h Lucca představí videoklip k jejímu novému tracku Japan Sugar. Stane se tak v pořadu Party Zone na MTV Czech, kde touto skladbou zahájí svůj Party Zone set, tedy výběr klipů jejích oblíbených tanečních pecek.

Držitelka několika ocenění za nejpopulárnějšího DJe v Česku nepotřebuje velké představování – všichni příznivci tanečního beatu ji dobře znají, a to i daleko za hranicemi.

Nejčastější otázku, jakou v poslední době Lucca (vl.jménem Lucie Kvasnicová) dostává je „Jak zvládáš kombinovat práci s rolí matky?“ Její odpověď bývá krátká: „S láskou a vášní.“ Lucca se vrátila za dýdžejský pult po pauze, za kterou stálo právě její mateřství. Teď je zpět a její kalendář se opět plní…

Lucca začala s hraním v roce 1999, ale o taneční scénu se zajímala už předtím, když pracovala jako asistentka produkce v brněnském Boby centru, kde tehdy probíhaly parties třeba s Paul Van Dykem či Nickem Warrenem.

Její počátky byly techhouseové, ale pak se přiklonila k tvrdšímu neapolskému soundu, jež v jejích setech uslyšíte dodnes, i když v současnosti podstatně rozšířila svůj stylový záběr.

Několikrát bodovala v anketách o nejoblíbenějšího českého DJe, ale výrazně se zapsala i v zahraničí. Na svou stage si ji vybral třeba Carl Cox a dostala pozvání také od Tiesta, aby ho doprovázela na jeho turné po střední a východní Evropě. Vybavte si jakéhokoli top DJe ve světě rovných beatů a jistě přijdete na to, že Lucca už někdy po jeho boku hrála. V posledních letech ji na parties doprovázela také domácí kytarová legenda Michal Pavlíček.

Lucca má zkrátka všechno, co je třeba – cit pro dynamiku a příběh uvnitř setu, instinkt pro aktuální sound, charisma a sex appeal a hlavně radost z toho, když baví ostatní.

Zjistěte, jaké pecky pro vás vybrala Lucca již tento pátek 6. května ve 22:50 a v sobotní repríze od 22:00 na MTV Czech!!!

Kdo však nechce čekat až na pátek, může si klip pustit zde http://www.lucca.cz/videos.html