Support Lesbiens se na podzim chystají do klubů!

Na jaře křižovali Supporti Čechy a Moravu spolu s Ewou Farnou a Nebe. Na podzim vyrazí kapela do klubů, kam přiveze „Andělskou desku“ K.I.D.

 

„Poslední dvě turné jsme absolvovali v sestavě tří kapel, protože jsme chtěli našim fanouškům nabídnout zase něco jiného, takže jsem pro ně vytvořili takové indoorové minifestivaly. V roce 2014 to bylo s Waltari a Proximity, teď s Ewou Farnou a Nebe. Obě šňůry jsme si moc užili, byl to rock’n’roll v pravém slova smyslu se skvělými lidmi. Teď už ale zase cítíme potřebu trochu komornějších vystoupení a užšího kontaktu s publikem. Chybí nám ta specifická atmosféra, kterou zažijete jen v klubu, kde máte diváky na dosah a oni vás.“ prozrazuje podzimní plány kapely Hynek Toman.

 

Chystané K.I.D. Tour 2016 vypukne 6.října koncertem v Praze v Lucerna music baru a skončí 9.prosince v Litvínově. Ještě předtím, než se Supporti na koncertní pódia vydají, plánují natočit nový singl a videoklip.

Zda dostane novinka český nebo anglický text, si kapela uchovává pro své fanoušky jako překvapení. Jisté ale je, že proracovaných nápadů a motivů má tolik, že by vydaly na celé nové album.

 

Support Lesbiens za své aktuální album K.I.D. získali letos na jaře žánrovou cenu Anděl v kategorii “pop/rock” a od čtenářů iReportu cenu za videoklip.

 

Více informací na www.supportlesbiens.cz a na oficiálním FB kapely https://www.facebook.com/OficialniSupporti.

 

Support Lesbiens K.I.D. Tour 2016

6.10. PRAHA – Lucerna Music Bar

8.10. TÁBOR – Hotel Palcát (Táborská Rocková Mapa)

21.10. DĚČÍN – Le Garage Noir Děčín

26.10. OSTRAVA – Klub Parník

28.10. OPAVA – Klub Art

29.10. PROSTĚJOV – Apollo 13

3.11. BRNO – Melodka

26.11. PLZEŇ – Buena Vista Club

9.12. LITVÍNOV – Attic Litvínov

Další termíny a místa jsou v jednání!