SpringFest v Krakonošově revíru!

Sojka Bonzačka ohlašuje blížící se událost přímo pod Kotlem, sídlem Pána hor. Setkání fanoušků dobré hudby od folku a funku, přes rock a punk až po něco tvrdšího, vypukne již v sobotu 14. 5. 2011. Pod dohledem Krakonoše v horském městečku Rokytnice nad Jizerou. Přímo ve ski-areálu Horní Domky vystoupí 12 kapel na 2 podiích za doprovodu celovečerního zábavného i vzdělávacího programu.

Festivalem nás provede Petr Srna, který přivítá tyto formace: !ON, UP!Great, Šatlava, VEvývoji, František Nedvěd ml., The Elements (SK) aj. Jako hlavní hosty večera jsme pro letošní ročník vybrali originální dvojičku: několikanásobného výherce cen Akademie populární hudby Anděl, skupinu Traband (www.traband.net) a snad pro každého známou punkrockovou formaci Jaksi Taksi (www.jaksitaksi.cz).

Krom hudby jsou v programu připraveny tyto aktivity: výstavy a vernisáže maleb, kreseb, fotografií a skla, lanové centrum, soutěž o paragliding, okružní jízdy lanovou dráhou a jiné. Také přivítáme mnoho hostů, kteří povedou diskuse na místě zvaném Beseda Stage (program je na webu akce).

A na závěr tu máme perličku: na akci bude stroj na výrobu placek. Stačí se nechat vyfotit, třeba s nějakou hvězdou večera, a my Vám ihned uděláme originální placku.

Shlédněte pozvání na akci od samotného Krakonoše:

httpv://www.youtube.com/watch?v=M_xQu5wL_Vs

Hlavní partner festivalu: Radio Hey

Na webu projektu www.springfest.cz naleznete veškeré informace včetně online předprodeje za 110,- Kč.

A pokud se nacházíte ve finanční tísni, neváhejte a surfujte po internetu, rozdali jsme spoustu vstupenek do soutěží informačních portálů.