Soutěž o 1×2 vstupenky na Pražský Majáles! (UKONČENO)

Rok se s rokem sešel a my, stejně tak jako kapely, se z hudebních klubů přesouváme na open airy. Letním festivalům vždy předcházejí Majálesy, které jsou v plném proudu.

 

Ty oficiální začínají již dnes a to Hradeckým Majálesem, který se uskuteční v Šimkových sadech. My pro Vás máme lístky na Majáles následující, tedy Pražský, který vypukne 30.4. v pražské Stromovce!

Celým dnem a následně večerem bude provázet Jiří Kraus a Jakub Kohák. Z hudební produkce se můžete těšit na Skyline, Mandrage, UDG, Fast Food Orchestra, Charlie Straight, Vypsanou Fixu, Tomáše Kluse nebo Kryštof!

 

Pojďte si u nás zasoutěžit o 2 vstupy na tuto akci, třeba se na vás usměje štěstí ☺!

 

Soutěžní otázka:

V jaký čas a na jakém pódiu zahraje kapela Wohnout? (nápověda ZDE!)

 

Správnou odpověď posílejte na e-mail i-klik@seznam.cz  do pondělí 29.4.2013 do 12:00h, předmět: Soutěž – Pražský Majáles. Do e-mailu nezapomeňte uvést své jméno a adresu kam mají být lístky poslány!

 

!!!SOUTĚŽ BYLA UKONČENA!!!

Správná odpověď: 17:00 – 18:10 Gambrinus Excelent stage

Výherci:  Z důvodu nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, byly všechny kontakty na výherce. Děkujeme za pochopení…

Výherci gratulujeme! Ostatním děkujeme za účast a přejeme mnoho štěští v dalších soutěžích!