Skyline otvírají novým songem Paralyzed letošní koncertní sezónu

Elektronická parta Skyline představuje první oficiální singl s novou zpěvačkou Natálií Míšovou aka Nvtvlií, která se stala v loňském roce nedílnou součástí kapely. Skyline čeká letos nabité koncertní léto, souběžně s ním připravují novou desku. 

Paralyzed je taneční song, který má svůj osobitý charakter i poselství. „Text skladby je o tom, že je každý sám sobě pánem a záleží na každém z nás, jak naložíme s tím, co máme. Nemůžete někoho neustále popohánět k něčemu, když vám do toho ten daný člověk hází pořád vidle. Song Paralyzed je taky o tom, že je potřeba jít dopředu a nebýt zaseknutý v minulosti,“ vysvětluje k náladě songu Nvtvlie. Jde o její první oficiálně vydanou skladbu se Skyline, v roce 2022 totiž v kapele nahradila Marku Rybin.  O mix a master se postaral už tradičně producent Matouš Godík. 

Klip ke skladbě režíroval Radim Věžník. Pro Skyline to byla první spolupráce s ním, s Nvtvlií se zná ale delší dobu a ta ho právě kapele doporučila. Klip spočívá v propojení několika scén, v jedné z nich Nvtvlie hraje videohru, v níž ovládá MC Jacoba. Ten se do natáčení zapojil na dálku z Bali, kde strávil první tři měsíce letošního roku. Radim Věžník k natáčení dodává: „Když klip natáčí lidé, co se znají delší dobu, je občas těžké udržet pracovní atmosféru a na place je víc humoru než práce. Nicméně i když jsme měli v tomto ohledu slabší chvilky, myslím, že se nám to povedlo udržet.  Když tedy pominu lehkou nepozornost, kdy jsme omylem nechali zaplý mlhostroj a dokázali nechtěně zamlžit čtyřpatrový dům i s nic netušícími obyvateli (ha ha)“.

Letošní rok je pro Skyline především postavený na koncertních shows. Čeká je opět výživná festivalová sezóna, samozřejmě nebudou chybět ani klubové koncerty. Kapela má v plánu postupně vydávat další singly, rozpracovaných jich má hned několik. Konkrétní deadline vydání desky zatím Skyline nestanovili, nemají kam spěchat. „Až budeme mít, z našeho pohledu, dostatek stejně neprůstřelných tracků, jako je právě Paralyzed, oznámíme datum vydání,“ vysvětluje za kapelu bubeník Radek Bureš.