Skupina SCOOTER s novým albem a novou show míří do Brna!
24.2.2012
20.00

24. února příštího roku se opět zaplní brněnská Kajot aréna! Skupina Scooter, jejíž jméno se stalo na poli světové hudební scény legendárním pojmem, vás přijede pobavit se svou zcela novou energickou show, kterou sami členové této skupiny označují za to nejlepší, co kdy mohli svým fanouškům nabídnout. Scooter s sebou také přiveze nové album, které vám exkluzivně představí v rámci svého celoevropského turné THE BIG MASH UP TOUR 2012.The Big Mash Up Tour se zastávkou v Brně vám ukáže, jak zní poslední stejnojmenné album skupiny, které je velmi kladně hodnoceno fanoušky a ke kterému se dá říct jen jediné – tak jsou slyšet ozvěny z pekla. A kromě zcela nových skladeb zazní také ty nejslavnější písně skupiny Scooter – Hyper Hyper, Fire!, How Much is the Fish, Ramp!, nebo melodická skladba Break It Up, která se stala neodmyslitelným hitem hudební scény 90. let.

Jedna z nejznámějších raveových skupin současnosti – němečtí Scooter – přijíždí po roce opět do Brna, kde loni zcela vyprodali pavilon G na výstavišti. Scooter si také vybrali právě Brno za další zastávku jejich tour – a to zejména díky dobré dostupnosti z dalších velkých měst – Prahy a Bratislavy. Jedná se tak o jediný exkluzivní koncert tohoto tour v Čechách i na Slovensku.

httpv://www.youtube.com/watch?v=KVjeheaFfsM

Samozřejmou součástí koncertu budou také předskupiny a DJs, jejichž konkrétní jména skupina v tuto chvíli vybírá. Můžeme zaručit, že tento koncert bude skutečně velkolepý a Scooter se na něj již velmi těší.

Jak sami hlavní protagonisté kapely říkají: „Minulý koncert v Brně nám dodal mnoho energie, fanoušci byli skvělí. Není nic lepšího, než když umělec vidí, že se lidé baví na stejné vlně.“

Skupina Scooter, jako jedna z mála, skutečně ovlivnila vývoj světové pop music a sama si vytvořila svůj osobitý hudební styl. Formace Scooter sama založila energický styl rave hardcore. Scooter se opět představí v klasické sestavě – Rick J. Jordan, Michael Simon –  v čele s miláčkem publika – expresivním zpěvákem H. P. Baxxterem.

Novou Kajot arenu (bývalé Rondo) rozezní mohutná zvuková aparatura, která dá vyniknut energii syntetizátorů a agresivních beatů skupiny Scooter. Těšit se můžete také na zcela výjimečnou show plnou laserů, efektů, tanečnic a úžasných LED projekcí.

Vstupenky od 690,-. nabízí předprodejní sítě Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream a Eventim.