Skunk Anansie dorazí poprvé do Brna. Přivezou největší hity, energickou show i nové skladby.
11.7.2022
20.00
20.00

Jedna z nejikoničtějších britských rockových kapel Skunk Anansie v čele s tajemnou frontmankou Skin dorazí poprvé do Brna. V pondělí 11. července vystoupí na Hradě Špilberk. Londýnští rockeři slibují velkolepou show se všemi zásadními hity, které kvarteto v devadesátých letech katapultovaly mezi ostrovní rockovou elitu. Jako hosta brněnského koncertu si Skunk Anansie vybrali českou kapelu November 2nd. Předprodej vstupenek zde: https://vstupenky.maxiticket.cz/skunk-anansie-brno-2022 

Jedna z nejúspěšnějších britských rockových kapel naposledy zahrála českým fanouškům v roce 2019. Tehdy se koncert kvůli velkému zájmu musel přesouvat z Lucerna Music Baru do Fóra Karlín. Brněnská zastávka je pokračováním evropského turné k pětadvacetinám Skunk Anansie, které covidová pandemie posunula o dva roky. Skupina tak do jihomoravské metropole přijede navíc i s aktuálním singlem Piggy, jednou z nejagresivnějších skladeb, kterou kdy kapela natočila.  

„Vlastně jsem ten text napsala na tubus cestou do studia. Připadalo mi to jako to, o čem je svět právě teď. Je to postava prasátka z roku 1984, která chce získat moc, peníze a kontrolu všemi nezbytnými prostředky, a už nezáleží na tom, co je pravda nebo ne,“ popisuje zpěvačka Skin, která se těší, až se s kapelou vrátí na koncertní pódia.   

„Vždycky jsem si představovala, že budu hrát hudbu po zbytek svého života, nikdy jsem to neviděla jako krátkodobou záležitost. Viděla jsem se jako The Rolling Stones. Celé hudební odvětví se nám za posledních několik let pod nohama změnilo, ale my jsme více než připraveni na další fázi. Na Skunk Anansie 3.0,“ láká na koncert zpěvačka.  

Skunk Anansie vydali šest alb. Paranoid & Sunburnt, Stoosh, Post Orgasmic Chill, Wonderlustre, Black Traffic a Anarchytecture. Mezi jejich největší hity patří ‚Hedonism‘, ‚Charity‘, ‚Selling Jesus‘ a ‚Weak‘. 

FB událost: https://www.facebook.com/events/278057114438082