Festival SodaPop právě spustil herní algoritmus
12.8.2022
13.8.2022

SodaPop je první akce svého druhu, která dává jedinečnou možnost návštěvníkům zapojit se do příprav a ovlivnit podobu festivalu. Koncept je založený na nejnovějších trendech a propojuje digitální svět s tím reálným. Samotný festival je vyvrcholením cesty plné zábavy a rozhodovacích procesů, které návštěvník zažívá od momentu zakoupení vstupenky, a může rozhodovat o tom, jak bude jeho SodaPop vypadat, chutnat i znít. Srdcem SodaPopu je algoritmus, který návštěvníkům dotáhne finální zážitek k dokonalosti. Pro všechny držitele vstupenek právě dnes odstartovalo první hrací kolo.

SodaPop ve dvou dnech od 12.-13. srpna slibuje v hradeckém multifunkčním Parku 360 kromě netradičního zážitku exkluzivní zahraniční hudební hvězdy jako jsou Anne-Marie, Jason Derulo, Masked Wolf či Little Big. 


LINEUP
Anne-Marie, Jason Derulo, Little Big, 100 gecs, Ashnikko, bbno$, Ben Cristovao, Calin, jxdn, KOJO, Masked Wolf, Palaye Royale, renforshort, STEIN27, The Stickmen Project, UPSAHL, Viktor Sheen a mnoho dalších.


První limitovaná edice za nejlevnější cenu se vyprodala během jednoho dne. Nyní je v prodeji druhá limitovaná edice vstupenek na jméno za 2190 Kč v počtu 2000 ks: https://goout.net/cs/listky/sodapop-2022/rfnl/?utm_medium=indexingApiGoogle

Více informací naleznete na www.sodapop.cz.