Rock for People přihazuje další 3 kapely!

Pořadatelé Rock for People pomalu, ale jistě, přihazují další kapely na program jubilejního 20. ročníku festivalu. Tady jsou další 3!

 

Prvním z nich jsou skotští Holy Esque, kteří se českým fanouškům představili na loňském ročníku festivalu Smíchov Open Air festival. Obrovské nasazení, energie a nezapomenutelný projev frontmana Pata. To je kombinace, kterou si nemůžete nechat ujít!

 

Vůbec poprvé se v České republice představí SKA kapela Madness! Jedna z největších legend posledních 40 let to na letišti v Hradci Králové rozjede ve velkém! A myslím si, že je na co se těšit, legenda totiž praví, že na jednom z koncertů, když se kapela po pauze vracela na pódium, jejich 75 000 nadšených fanoušků způsobilo tančením zemětřesení 4,5 stupně Richterovy škály.

 

Třešničkou na dortu a poslední dnešní zveřejněný interpret je belgický DJ Netsky, který na letošním ročníku vystoupí i se svým live bandem. K tomu není co dodat!

 

Pořadatelé navíc slibují, že jméno hlavního headlinera se dozvíme již příští týden!

 

Vstupenky pořídíte ZDE! za 1390,- Kč, po vyprodání 5000 ks se cena zvýší.

 

Potvrzení interpreti pro 20. ročník Rock for People:

Biffy Clyro /GB/, Tom Odell /GB/,  We Came As Romans /US/, The Afghan Whigs /US/, Asian Dub Foundation /GB/, Molotov Jukebox /GB/, Emmure /US/, Tricot /JP/,  Chase & Status /GB/, The Naked and Famous /NZ/, Lucie /CZ/