Rock For Churchill již příští víkend!
26.8.2016
27.8.2016

Přípravy open air festivalu Rock For Churchill, se chystají pomalu do finále! Již 17. ročník se uskuteční v termínu 26 a 27. srpna ve Vroutku u Podbořan v Přírodním areálu Myslivna.

 

Program multižánrového festivalu je na oba dva dny velmi nabitý a každý si najde to své k poslechu. Připraveny jsou celkem dvě stage, na Main Stage první festivalový den, tedy v pátek –  vystoupí kapely jako jsou Skyline, Vypsaná Fixa, The Rocket Dogz, Fast Food Orchestra, Balthazar (BE), Dub Inc(FR), a mnoho dalších..

V sobotu se můžete těšit například na kapely Mydy Rabycad, Zrní, Monkey Business, Inké Kafe (SK), Dub FX(AU) a celý festival uzavřou Modestep(UK). Připravena je také DJ Stage kde vystoupí S.P.Y (UK), CRISSY CRISS (UK), THE UPBEATS (NZ),..
Více informací a celkový program včetně časového harmonogramu najdete na oficiálních stránkách festivalu ZDE.

Brány festivalu se otevřou návštěvníkům v pátek v 11:30. Již od od čtvrtečního odpoledne je zpřístupněno stanové městečko, které je tradičně zdarma, platí se pouze 150,- za automobil.

 

Za loňský vydařený ročník se Rock for Churchill dočkal ocenění jak od festivalových návštěvníků, tak odborné veřejnosti. V anketě bestCOOLfest získal 3. místo. Minulý ročník festivalu byl beznadějně vyprodán, tak s koupí lístku určitě neváhejte!
K dostání je jednodenní vstupenka za 700,- (+poplatky) a nebo vstupenka dvoudenní za 900,-(poplatky), na místě bude také možné pořídit vstupenku na oba dva dny za 1000,-.