Rattle Bucket před branami.

Radim, Tom a Sam, to je trojice z Brna , která si říká Rattle Bucket. Tahle kapela chce hrát pro lidi…V klubech, na festivalech a letos i před branami festivalů. Pořádatelé letošních festivalů tento rok jaksi pozapomněli nebo ( nevím proč ) si nechtěli vzpomenout ( ? ), že tahle kapela na festivalová „prkna“ rozhodně patří.

A tak Rattle Bucket přišli s unikátním „I Don´t Care Summer Tour 2011“  a jak již bylo napsáno výše, budou prostě a jednoduše hrát před branami všech možných festivalů. Akusticky.

Co k celému tour napsali Rattle Bucket na svém Bandzone profilu:
„Nechtělo se nám letos prostě sedět doma na zadku a tak jsme si řekli, že popadneme akustické kytary,  aparát na nazvučení a vyrazíme jako klasická pouliční kapela před brány a k příjezdovým cestám všech velkých fesťáků. Plán je prostý –  hrát, ukázat se novým lidem, rozdat pár cédéček s minulou deskou a naopak se pokusit vybrat pár korun na DRUHÉ ALBUM a hlavně si prostě léto užít koncertně, protože akusticky ve dvou kytarách + bicí…. je to opravdu super a některý naše skladby, i když to neradi přiznáváme, znějí skoro líp takhle=) Nicméně nečekejte žádný Nedvědy – budeme hrát nahlas a rychle, jak je naším zvykem..!!=))“

Celou zprávu a bližší info o celém tour si můžete přečíst na jejich profilu:
http://bandzone.cz/rattlebucket

Za sebe můžu říct snad jenom to, že byste si to neměli nechat ujít, protože to stojí za to.

Přejeme hodně sil, energie a nadšení.