Oslavte Sv. Valentýna na Melodce!
14.2.2014
20.00

Den zamilovaných se dá opěvovat různými způsoby! Kytičkou, večeří či kulturním vyžitím. Brněnský klub Melodka nezůstává pozadu a nachystal hudební program, kde k tanci a poslechu zahrají svižnější kapely s nádechem českého rock-core-crossover undergroundu. Proto pober kámoše a přijď se zjančit na párty v tomto roce☺!

 

Kapela Rattle Bucket, která tuto senzaci pořádá, neváhala a přizpůsobila se ke dni 14.2.2014, který je typický vyznáváním lásky jeden druhému. Tahle partička už slaví 10 let působení na české scéně! A to stojí za oslavu! Kluci chystají další koncerty až na léto, proto neváhejte a zajděte si poslechnout všechny pecky z jejich nové desky naživo.

 

Jako gratulanty a posilu přizvali pány, co už lecos pamatují. The Switch do strun hrábli poprvé na podzim v roce 1996 a za tu dobu si stihli vytvořit slušnou fanouškovskou základnu. Jejich silnou stránkou jsou živé koncerty, které mají neuvěřitelné grády a hlas zpěváka vám utkví v hlavince na dlouho! Do Brna přijedou prezentovat své nejnovější EP.

 

 

V Opavě se nám vylíhla kuřátka, které rostou do krásy! The Fall of Ghostface včele s Hankou Šindlerovou to dokáží na podiu pořádně rozjet. Z jejich tónů můžeme slyšet metal/metal-core. Ač tato tvrdá hudba se nemusí zamlouvat, díky ženskému hlasu si je oblíbíte.

 

A v neposlední řadě Vám představíme nováčky z Brna, kteří už stihli dát do kupy EP a členy poznáme z jiných uskupení. Řeč je o Epomine!

 

Začínáme  v 19:00 hodin a vstupné je za 130 kaček!

 

FB událost: https://www.facebook.com/events/451250721641701/?fref=ts