Oslava studentského života – Ústecký Majáles 2013!
26.4.2013

Jako každý rok se můžeme těšit na množství oslav studentského života, které se konají ve většině měst a Ústí nad Labem rozhodně nebude výjimkou. Ústecký Majáles se letos bude konat 26.dubna v areálu Letního kina a pořadatelé si pro nás připravili nabitý line-up, takže o zábavu bude určitě postaráno. Letošním tématem festivalu bude sci-fi.

 

Pro návštěvníky bude připraven program na dvou stagích, se kterým se určitě podaří zavděčit fanouškům všech žánrů.

 

Na hlavní stagi bude k vidění například skupina Sto Zvířat, která návštěvníky rozhýbe svými tóny v rytmu ska. Chybět nebudou ani domácí UDG, kteří předvedou hity ze starších alb ale i z nového alba „Akrobat“, které vyšlo loni na podzim. Velkým lákadlem bude jistě i vystoupení všem dobře známe Vypsané fiXy nebo Good Fellas. Na pořádnou party se pak můžeme těšit při vystoupení pražských Pipes and Pints, kteří do Ústí přivezou trochu toho pravého punk-rocku, stejně jako Dirty Blondes.

 

UDG-Pádové otázky

 

Vedlejší stage bude patřit především začínajícím a klubovým kapelám. K vidění bude třeba pražská trash-rock´n´rollová parta Hentai Corporation nebo čáslavská Civilní Obrana.

 

Během celého dne budou mít návštěvníci možnost se zúčastnit různých soutěži nebo bohatého doprovodného programu.

 

Civilní Obrana-Ruleta

 

Celou akci zahájí průvod masek, který vyráží od studentských kolejí ve 13:15, samotný festival potom startuje ve 14 hodin. Pro vytrvalejší účastníky se bude po skončení hudebního programu od 22 hodin konat oficiální after-party v Music clubu Doma společně s oblíbenou SKA kapelou Fast Food Orchestra. Vstup pro návštěvníky Majálesu je samozřejmě zdarma.

 

Vstupenky jsou k dostání v předprodeji pro studenty za 80,- Kč, pro ostatní za 150,-Kč. Cenyvstupenek  na místě budou zveřejněny později.