O5 A RADEČEK a MOTHER´S ANGELS zahrají společně v Akropoli!
22.2.2012
14.00
14.00

Ve středu 22. února vystoupí v Paláci Akropolis dvě populární české popové kapely. Jedna z nejuznávanějších popových kapel na české scéně O5 a Radeček představí pražským fanouškům písně z připravovaného alba, na kterém spolupracují s americkým producentem Carmenem Rizzo, jenž se v minulosti podílel na nahrávkách Coldplay, Seala nebo Alanis Morisette, za což byl dvakrát nominován na cenu Grammy.

 

Carmen má bohaté zkušenosti také z elektronickou hudbou a přesně takového člověka jsme pro produkci nových singlů hledali. Je to pro nás cenná zkušenost. Jsme rádi, že máme možnost společně s Carmenem posouvat naši tvorbu novým směrem a dát písním svěží hudební design“ uvedl zpěvák Tomino Polák. V rámci pražského vystoupení Radečci zahrají také řadu starších hitů, které kapelu proslavily.

 

Speciálním hostem koncertu budou Mother´s Angels, kapela, která si pomalu ale jistě klestí cestu mezi české poprockové stálice. Ta si pro pražské publikum připravila premiéru nové písně “Pojď blíž”. Jistě je na co se těšit.