NA FESTIVALU OPEN AIR MUSICFEST PŘEŠTĚNICE VYROSTE HELPMUSIC STAGE!
19.7.2012
12.00
20.7.2012
12.00
21.7.2012
12.00
22.7.2012
12.00

Magazín Helpmusic spojil síly s pořadateli Open Air Musicfest Přeštěnice 2012 a představí na festivalu svou vlastní scénu Helpmusic stage. Dostanou na ní prostor mladé, talentované kapely, ale i ostřílení matadoři festivalových pódiích jako je DOGA, TOTÁLNÍ NASAZENÍ nebo MATAHARI!

 

Festival v Přeštěnicích navštěvuji každým rokem a nabídka podílet se na plánování programu se neodmítá. Prostoru pro mladé kapely není nikdy dost a tohle je příležitost jak ukázat návštěvníkům, že si své místo na slunci zaslouží.“ řekla šéfredaktorka magazínu Martina Jablanovská

 

Helpmusic je produktem projektu HelpBand, který pomáhá mladým kapelám s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managementem, bookingem a medializací. Více o tomto projektu naleznete na www.helpband.cz

 

Open Air Musicfest se letos uskuteční v Přeštěnici a Milevsku ve dnech 19. až 22. července.

Ze známých potvrzených skupin vystoupí například Vypsaná fixa, UDG, Imodium, Tleskač, Jaksi Taksi, Pub Animals, Pipes and Pints, Sto zvířat nebo Prague Conspiracy.

 

Program začne již ve čtvrtek 19. července úvodním festivalovým večírkem v Milevsku. Hlavní část festivalu pak proběhne v pátek a v sobotu na tradičním místě v Přeštěnici. Stejně jako v minulosti i letos budou z Milevska připraveny autobusové spoje. Festival bude zakončen nedělní afterparty v Domě kultury v Milevsku. Celá akce je součástí Milevské hudebního léta.

 

Cena vstupenek 450 Kč

K dostání v síti www.ticketstream.cz

 

Více informací

www.openairmusicfest.cz

www.prestenice.cz

www.facebook.com/prestenice