LINKIN PARK nabízejí druhou ukázku z alba One More Light!

Skupina LINKIN PARK nachystala na rok 2017 nové album. Desku One More Light předznamenává pilotní singl Heavy s hostující zpěvačkou Kiiarou, nyní Linkin Park nabízejí i skladbu Battle Symphony.

 

Digitální doba umožňuje interpretům poskytnout před vydáním celého alba libovolné množství ukázek. Linkin Park toho využívají a prostřednictvím platforem jako YouTube, Spotify nebo iTunes posluchačům servírují druhou ochutnávku z desky. A znovu jde o čistý pop.

Zatímco příznivci kapely si na nový směr, kterým se Linkin Park vydali, teprve zvykají, rádia změnu stylu zjevně vítají. Singl Heavy slaví úspěch jak v Americe, kde už pronikl do Top 20, tak v Evropě. V přehledu nejhranějších písniček na evropském kontinentu je singl Heavy pětačtyřicátý, nejlépe si přitom vede v Německu, kde ho registrují na patnácté pozici.

 

Krátce po vydání One More Light přijedou Linkin Park do Prahy, když vystoupí jako hlavní hvězdy Aerodrome festivalu. V Letňanech je 11.6.2017 doprovodí třeba Simple Plan, Enter Shikari nebo Royal Republic.