Klub Dr.Voják bude hostit trojici zajímavých kapel!
7.3.2014
13.00

Jedna z akcí, která rozhodně stojí za připomenutí, se uskuteční v pražském klubu Dr. Voják 7. 3. 2014. Zajisti si na páteční večer volno a přijď podpořit klubový koncert kapel, které již začínají světu říkat „Ahoj“!

 

O hudební zážitek se postará pořádající kapela The Backroad Deads. Konečně nasbírali dostatek materiálu na návštěvu studia a my se budeme těšit na výsledný produkt, který snad do léta spatří světlo světa. Oproti dalším partičkám lze od Deals očekávat slušnou nálož rock´n´rollu, co pohladí vaše uši a naladí chuťové pohárky.

 

Jako hosta pro tento večer přivítáme mladičkou formaci z Prahy. Kapela AFTER12TH vznikla v říjnu 2013 na troskách někdejších The Leech a považují se tak za jejich právoplatné nástupce.

 

A do třetice to nejlepší! Resumé je pražská punk-rock´n´rollová banda tří muzikantů, jejichž společným zájmem je hudba a nahrávací studio Total Record. Právě studio Total Record má na starost EP Resumé 2013 o čtyřech songách (Zrcadlo, Ztracená, Neznámí, Tisíckrát), všechny k poslechu na oficiálním bandzone kapely.

 

 

Začátek této párty je naplánován na 20:00 hodin a vstupné je dobrovolné.

 

Odkazy:

FB událost