Kapela BroumBand pokřtí 23.2.2012 své druhé album!
23.2.2012
2.00

Pražská rocková formace BroumBand vydává svou druhou desku! Album bylo nazváno Atentáty a jeho křest proběhne 23.2.2012 v pražském klubu Futurum! A kapela slibuje, že to bude vydařenej mejdan!

Jako hosté společně s BroumBand vystoupí členové kapel Rybičky 48, Imodium, Kurtizány z 25.Avenue nebo Airfare. Na jaké jiné akci se Vám tohle složení poštěstí?

Navíc jako support si Broumbandi na tuto akci pozvali dvě nadějné kapely, The Coolers z Hradce Králové a mladou partičku W.A.F. z Vysokého Mýta.

 

The Coolers

The Coolers se jako kapely dali dohromady v roce 2006, kdy ji shodou náhod (více na www.bandzone.cz/coolers) založil již bývalý zpěvák kapely, Michal Dvořáček. Kapela vydala desku We live for kick v pražském studiu Soundsquare, kam své nahrávky svěřili i David Koller, Eggnoise nebo Kryštof. The Coolers mají za sebou desítky koncertů a vystoupení na festivalech JamRock nebo Tylova Léta.

Současné složení kapely:

Vlasta-zpěv, Adma-kytara, klávesy, Vašek-bicí, Ziki-basa

 

W.A.F.

W.A.F. je partička mladých lidí, která hraje alternativní rock vlastní tvorby. Pro zpestření koncertu hrává i cover verze písní. Dohromady se dali v květnu v roce 2007, kdy společně vystupovali na školní akademii. Za sebou mají desítky koncertů, vystupovali po boku Toxique, Mandrage, Criminal Colection a dalších.

Současné složení kapely:

Martin-zpěv, Jakub-zpěv, kytara, Martin-zpěv, kytara, Michal-basa, Vojta-bicí, Josef-klávesy, perkuse

 

Celá akce začíná v 19:00 a vstupné je krásných 90,-Kč. Lístky můžete pořídit i v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketstream.

Takže pozvěte všechny své známe a příbuzné a 23.2.2012 se potkáme ve Futuru!

Účast potvrzujte zde: http://www.facebook.com/events/216212278459906/

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=VezhAkUE24A