HOLDEN CAULFIELD SLEPNOU S NOVÝM SINGLEM

zdroj: archiv kapely

 

Pražská mladá a progresivní kapela Holden Caulfield vydává nový singl, který nazvala Blind. „Nehledejte v tom ztrátu identity ani ztracení se v prostoru, je to o ztrátě kontaktu s ženou a o tom, když nevíš kudy dál s kapelou“ vysvětluje název frontman Martyn Starý. „Po úspěšném EP Inflate the Balloons jsme trochu nevěděli, kam se vrtnout, tak jsme se vydali zase trochu jiným směrem a vzniklo tohle“, přikyvují kytarista Timon Svoboda a bubeník Jiří Cmunt.

 

Singl vznikal v létě 2012 ve studiu Soundevice Borise Carloffa za zvukového dozoru Šmityho a přispění Majkiiho z kapely Skyline. Holden Caulfield ho pokřtili 6. prosince 2012 v pražském Rock Café v rámci dvoudenního festivalu Nová generace projektu #novagenerace, jehož jsou Holden Caulfield jádrem. Od té doby byl nasazen v rádiích a uchází se o přízeň fanoušků.

 

Je singl předzvěstí desky? „Nechceme nic tajit a zároveň ani moc prozradit, tak řeknu jen, že singl nevychází jen tak náhodou. Zbytek dostanete až jako lék na posilvestrovskou kocovinu, možná i později, chceme si dát fakt záležet“ mlží Martyn, a tak nezbývá než být zvědaví a počkat si!