FOTOREPORT: Curlies mají pokřtěno!

Ve čtvrtek  23. února  v pražském klubu Rock Café pokřtila tuzemská kapela Curlies svoji již druhou desku. A jak celý večer probíhal? Ze strhující show, kterou si připravili pro zaplněný sál  máme pro vás i fotoreport z koncertu, který si můžete prohlédnout níže.

 

Klub Rock Café se začal postupně zaplňovat kolem 20. hodiny, program byl po celý večer velmi nabitý. Jako první se představila předkapela Snap Call, a po nich odehrála set punk rocková kapela Honem. Četné publikum se postupně dočkalo hlavní kapely večera…
Curlies se na pódiu objevili okolo půl jedenácté a hned od prvních tonů bylo každému jasné, že to bude stát za to. Kapela je známá díky svému charakteristickému zvuku skotských dud, který jim dodávají úplně jiný rozměr. Koncert odstartovali prvotním songem Tohle je o zdraví ze stejnojmenného alba, celý koncert byl samozřejmě věnovaný především novému albu, a tak jsme měli možnost z něj slyšet pár písní, ale nezapomnělo se ani na starší pecky jako je například Žiju Poprvé nebo Je mi jedno. Energie, která byla cítit z každé písničky, se brzy přenesla na všechny účastníky koncertu, kteří se nechali strhnout davem a skvělá atmosféra  se dala krájet.  Přibližně v půlce setu, došlo na hlavní a očekávaný moment večera, a to křest desky – Tohle je o zdraví, role kmotrů se ujali členové kapely Pipes and Pints. 
Rozjetý koncert nepřekvapil ani neočekávaný výpadek světel, který byl během pár okamžiků vyřešen.
Pomalu se schylovalo ke konci koncertu, na kterém zaznělo celkem 16 songů a nadšené publikum, které bylo celý koncert ve varu,  si vyžádalo ještě přídavky, které s kapelou zpíval celý sál.

 

Myslím, že na dalších koncertech se máme určitě na co těšit! Pokud jste Curlies naživo ještě nezažili, doporučuji navštívit jeden z jejich budoucích koncertů, nudit se rozhodně nebudete a opravdu to stojí za to! Tahle parta má skvěle našlápnuto!