FOTO: P.V.A., Sisus Ralsis, Adolpho gang – Jarní tůra v Plzni
10.3.2018
20.00
20.00
20.00

Jarní tůra kapel P.V.A., Sisus Ralsis a Adolpho gang v sobotu 10.3.2018 zavítala do plzeňského klubu Pohoda, kde i zpěvák a kytarista kapely P.V.A. slavil své životní jubileum.

 

Koncert zahájili punk-swingoví Sisus Ralsis (Praha-Žižkov) a svojí energií ihned naplnili celý hudební klub. Svižné rytmy spolu se skvělými texty frontmana a kytaristy Dominika Kotyzy, doplněné o saxofon, kontrabas a bicí, zajistili fenomenální hudební, ale i vizuální zážitek hned ze startu večera.

 

Dalším vystupujícím byl, folkový písničkář tak trochu jinak, Adolpho gang (trash-folk Plzeň). Koncert o dvou  akustických, jedné basové kytaře a kazoo určitě nenechal publikum „vychladnout“.

 

Třešnička na dortu večera byl potom koncert poslední z trojice kapel, kapela P.V.A. (punk-rock Plzeň) s oslavencem Majklem, který spolu se svými spoluhráči a s publikem oslavil svůj blížící se vstup do další dekády života. Koncert proložili starými punkovými peckami i písněmi z posledního vydaného alba – Masopust s P.V.A., kde krom kytary, basy a bicích zazní i klávesy či housle v atypické formě. Během koncertu čekalo na oslavence překvapení v podobě dortu a dárku od ostatních členů kapely.

 

Na další koncerty na své Jarní tůře se kapely chystají do Žatce, Žihle, Kolína a Nymburka…