Fenomenální Quantic poprvé v Česku!

Hudební koncept Conference se poprvé ponoří do latinskoamerických rytmů. Až z Kolumbie je do Prahy přiveze projekt Quantic and Alice Russell feat. The Combo Barbáro, který 23. května vystoupí v Lucerna Music Baru. Bude to jejich první koncert v Česku.

 

Projekt Quantic je hudebním fenomén, který stojí na neuvěřitelném talentu všestranného muzikanta jménem Will Holland. Byl skvělý v tripohopu, dubu, reggae, vynikal v housu i afrobeatu. Protože ale Holland posledních několik let žije v Kolumbii, baví se v rytmu latina a funky. Před několika lety dokonce v Jižní Americe založil novou kapelu The Combo Bárbaro. Na vlastní uši a oči předvede jeho českým fanouškům pověstnou smršť, která je provede po latinskoamerických žánrech.

 

Will Holand aka Quantic pravidelně vystupuje na světoznámých festivalech jako The Big Chill nebo Glastonbury a dosud vydal pět sólových desek, další čtyři alba s kapelou Quantic Soul Orchestra a několik EP. Zatím poslední deskou je Look Around the Corner, která vyšla začátkem dubna na jeho domácí značce Tru Thoughts vznikla ve spolupráci s osobitou zpěvačkou Alice Russell, která má na svém kontě už také čtyři ceněná sólová alba. Jejich novinka zní tak trochu jako by byla natočena v Miami či New Yorku v 70. letech nebo na nějaké diskotéce v Bronxu. Oficiální tisková zpráva nahrávku popisuje jako nebeský souboj Alice Russell a Willa Hollanda, na které se prolíná soul, jazz a blues s kolumbijskou tradiční hudbou. Desku s nimi natočila Quanticova nová kapela The Combo Barbáro v kolumbijském městě Cali.

 

 

Vstupenky jsou v prodeji v sítích Ticketpro a Ticketportal, bez manipulačního poplatku na pokladně Lucerna Music Baru.

 

Více info na:

www.cnfrnc.cz

www.musicbar.cz

www.quantic.org