CLOU NATOČILI VIDEOKLIP NA PŘÁNÍ FANOUŠKŮ!

foto: archiv_Clou

 

Skupina Clou představuje druhý videoklip z jejich aktuálního alba Old Dogs New Tricks. O skladbě, které se dostalo videoztvárnění, rozhodli sami fanoušci kapely. Ti jako jednu z nejlepších písní na posledním albu Clou hodnotili a opakovaně si na sociálních sítích psali o videoklip k písni Now I Need A Lie.

 

Nápad převést tuto skladbu do akustické podoby a její videoklip pojmout komorně iniciovalo  natáčení pro pořad ROCKCAST a následně vyprodané unplugged vystoupení Clou v Chomutově. „Tento koncert nám opět potvrdil, jaké nesporné kouzlo a jedinečnou atmosféru mají akustická vystoupení. Proto jsme se rozhodli tuto skladbu přetočit unplugged a v duchu hesla „v jednoduchosti je krása“ k ní pořídit takhle „čistý“ klip,“ vysvětluje skupina.

 

Clou-Now I Need A Lie

 

Videoklip Now I Need A Lie, který se natáčel v &FLUX Studiu, opět vznikl ve spolupráci Martina Linharta (režie, střih, kamera) a kameramana Martina Trnky, kteří jsou podepsáni již pod předchozím klipem Clou „1000„. Asistovala jim Andrea Sovová.

 

Akustické vystoupení v triu si skupina zopakuje ještě 18.května v Brně v Plzničce. Na festivalových pódiích a letních slavnostech už budou zase k vidění ve standardní „plné zbroji“ – řádně nahlas a v posílené, minimálně pětičlenné, sestavě.

 

Více na www.clouclub.com