Celeste Buckingham vydává další videoklip a pokřtí své debutové album!
29.5.2012
15.00
15.00
15.00

zdroj: archiv zpěvačky_natáčení videoklipu

 

Její první singl patří k nejhranějším skladbám česko-slovenského rozhlasového i televizního éteru, přesto se Celeste Buckingham rozhodla s dalším klipem neotálet. Po melancholickém Nobody Knows přichází s energickým songem Run Run Run. Ten se natáčel na Slapském zámku pod režijním vedením Tomáše Kasala a zpěvačka jej poprvé představí na křtu svého debutového alba Don´t Look Back v úterý 29. května. O den později jej pak v exkluzivní předpremiéře odvysílá česko-slovenská verze MTV a mtv.cz.

 

Bude lepší, když utečeš,“ zpívá ve svém novém singlu Celeste Buckingham. Ve skutečnosti je to však ona, kdo balí kufry. Počátkem června totiž odlétá do USA, kde bude pod dohledem manažerského týmu zpěvačky Kelly Clarkson dokončovat svůj americký debut. Ještě před svým odletem ale stihla natočit klip k další ze svých autorských písní. Po úspěchu r´n´b balady Nobody Knows vsadila sedmnáctiletá zpěvačka na popovou skladbu Run Run Run, kterou doprovází rytmické tleskání.

 

Svému temperamentu dává Celeste průchod nejen jako interpretka, ale také jako autorka. Zatímco v textu nového singlu odmítá nerovnocenný vztah a vyzývá svůj protějšek k odchodu, jeho vizuální ztvárnění je čirou esencí zpěvaččiny energie a zaujetí pro hudbu. Tím se nechala strhnout i čtveřice profesionálních hudebníků, která Celeste doprovází, a výsledkem je chytlavý song, jenž světově nejen zní, ale i vypadá.

 

Chtěla jsem se vyvarovat klišé a předvídatelným příběhům, proto jsme se rozhodla natočit klip, který není ohraničen žádnou dějovou linku. Nic složitého, jen já, kapela a naše hudba. I tak ale doufám, že bude diváky bavit,“ říká Celeste, která se od září letošního roku stane studentkou světově proslulé Belmont University – School of Music. „Celeste je kosmopolitní člověk, proto jsme chtěli, aby byla i její tvorba srozumitelná v mezinárodním kontextu,“ říká Lumír Mati, který má na starost český management Celeste Buckingham.

 

Videoklip Run Run Run bude poprvé představen v úterý 29. května na křtu zpěvaččina debutového alba Don´t Look Back, které vydalo hudební vydavatelství EMI Czech Republic s.r.o. O den později jej v exkluzivní předpremiéře odvysílá česko-slovenská verze MTV a mtv.cz a 1. června zazní na ostatních rozhlasových a televizních stanicích.