Bryan Adams vystoupí po pěti letech v Praze!

Ve středu 5.října 2016 zavítá po pěti letech do Prahy rockový zpěvák, kytarista a hudební textař Bryan Adams. Naposledy Českou republiku navštívil v červenci 2012, kdy vystoupil v rámci festivalu Benátská noc. Jeho hity zazněly v Česku několikrát. Adams se vrací do Prahy již pošesté, pravidelně od roku 1999, kde se fanouškům představil na festivalu Džbán. A opravdu se bude na co těšit!

 

Bryan vystoupí v rámci celosvětové tour s názvem The Get Up Tour, kde představí stejnojmenné album, ale zahraje i osvědčené hity, na které všichni jistě čekají. Sérii podzimních koncertů odstartoval dnes v New Yorku, bude pokračovat napříč Spojenými státy a 1.října ho čeká první evropská zastávka v Lucemburku. Těšit se na něj mohou i naši slovenští sousedé 8.října v Košicích.

 

Bryan Adams spolupracoval (a stále spolupracuje) se špičkami světové hudební scény. Připomeňme si jeho slavnou filmovou píseň All for Love, která zazněla ve Třech mušketýrech, nazpíval jí společně se Stingem a Rodem Stewartem. Tutéž píseň ještě v roce 1994 znovu natočil s Lucianem Pavarottim a Friends. Z dalších umělců mohu jmenovat například Tinu Turner, Bonnie Raitt, Barbaru Streisand či Melanii C- bývalou členku Spice Girls.

Neméně známá píseň Everything I do I do it for you – titulní melodie k filmu Král zbojníků Robin Hood – si vysloužila zápis do Guinessovy knihy rekordů, díky počtu týdnů strávených na první příčce hitparády ve Velké Británii a USA.

 

Bryan Adams je držitelem několika platinových oceněni a nominací na cenu Grammy. Jeho koncert v O2 aréně bude jistě silným zážitkem, nabitým do posledního tónu kvalitní muzikou.

Vstupenky můžete zakoupit v obvyklých předprodejích, či na stránkách www.livenation.cz.