Britští Delta Heavy už si brousí zuby na Prahu!
Britští drum-and-bassoví šílenci Delta Heavy pilně připravují útok na pražský Yes Club, který zahájí 8. března. Pořadatel potvrdil i nově ohlášené předskokany celé akce, mezi nimiž je zajímavý mix českých i zahraničních DJs. Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro a přímo v Yes Clubu.

 

„Vedle hlavních Delta Heavy vystoupí například i francouzský Funk Effect, který s sebou bude mít kromě dvou DJs i vynikajícího MC – rozhodně se budeme mít na co těšit, a to i mezi výbornými lokálními DJi,“ řekl jeden ze zástupců pořadatelské agentury Fource Entertainment.

 

Kompletní line-up akce:
21:00-23:00 Them Darned Teenagers
23:00-00:30 Funk Effect (+MC)
00:30-02:00 Delta Heavy
02:00-03:30 Halbax
03:30-05:00 Vulcanik vs S-bish

 

Kapela Delta Heavy se skládá ze dvou producentů a DJů, Si Jamese a Bena Halla, kteří se potkali při studiích ve své domovině, Velké Británii. Od té doby společně pracují na různých hudebních projektech se zaměřením na drum & bass a dubstep. V roce 2010 se upsali labelu RAM records, který patří DJovi Andymu C, průkopníkovi drum & bassové scény. Právě jeho RAM records byl zvolen nejlepším DNB vydavatelstvím ve Velké Británii.

 

Delta Heavy vytváří své vlastní tracky i remixy umělců jako např. Nera, Downlinka, Tinie Tempah, Excisiona či Rity Ory. Rok 2012 byl pro Delta Heavy obzvláště úspěšný: vydali své první EP Down the Rabbit Hole a vydali se na obrovské mezinárodní turné ve společnosti známého producenta a DJe Datsika. Počátkem ledna 2013 vydala kapela svůj nový singl, Empire, který je volně dostupný ke stažení na Delta Heavy oficiálních facebookovských stránkách.

 

Nenechte si ujít první pražský koncert Delta Heavy v Yes Club Prague, 8. března 2013!

 

Video: