Britský písničkář Fink zavítá premiérově do Prahy!
17.11.2011
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00

Fin Greenall, tvořící již víc než deset let pod pseudonymem Fink, vydává v létě u legendárního labelu Ninja Tune svojí pátou řadovou desku Perfect Darkness. Tu představí na exkluzivním koncertě v pražské MeetFactory na Den boje za svobodu a demokracii, 17. listopadu. Vstupenky k sezení nebo ke stání se začnou prodávat již příští pondělí.

Možná si říkáte – folk na Ninja Tune? A ne ledajaký! Hudební génius Greenall hudebně dozrál – od triphopových začátků přes downtempové nálady se postupně přerodil v písničkáře první úrovně. Dva roky od vřele přijaté Sort of Revolution vydává příští týden už pátou desku Perfect Darkness. Na ní zúročil (spíš tušenou než přiznanou) elektronickou minulost, i zkušenosti s dubovým vedlejším projektem Sideshow a výsledkem je „perfektně temná“ směs blues, folku a dubu. Po krátkém letním turné se na podzim vrací v plné síle i s doprovodnou kapelou – jejich premiérový pražský koncert vás čeká ve „slavnostní“ čtvrtek 17. listopadu v MeetFactory.

httpv://www.youtube.com/watch?v=n8OH8Uautpk

Koncert je částečně k sezení, kapacita je proto limitována. Vstupenky v ceně 490 Kč (sezení, řady 1-5), 340 Kč (sezení, řady 6-15) nebo 290 Kč (stání po stranách) plus poplatky budou v prodeji v den vydání desky, tj. 13. června od 13:00, v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream nebo v balíčku s deskou a trikem na stránkách www.finkworld.co.uk.

Více informací: www.finkworld.co.uk
Recenze Perfect Darkness: www.ireport.cz/recenze/10726-recenze-fink-perfect-darkness.html