Bombs from heaven vybuchnou na Contest of Future!

Jestli jste fanoušky typicky punk rockových kapel s chytlavými texty a melodickou hudbou, která vás donutí alespoň si podupávám do rytmu, oceníte originalitu ‘imidže’ kapely a rádi si užijete pořádný bordel, tak je tahle Brněnská čtyřka přesně pro vás.

„Dáváme do toho všechno. Keep on rockin´“
Bombs from heaven vznikli před necelým rokem, ale dalo by se říct, že toho zvládli poměřně dost. Stihli odkoncertovat kolem 80 akcí, vlastními silami vyprodukovat demo „Welcome aboard“ a chystají se natáčet klip k novému singlu „City is your home“. Vyzpovídali jsme zpěváka a dozvěděli se pár zajímavých věcí!

Máte nějaký hudební vzor nebo inspiraci?
Řekl bych, že kapely jako Rancid, Dropkick Murphys, Misfits, nebo Flogging Molly jsou ty, na kterejch se sejdem všichni a je to teda někdy prej asi i slyšet.Spíš než vzory, nebo nějaký modly ale máme každej nějaký oblíbený osobnosti, který na nás přirozeně do nějaké míry ten vliv mají! Takže určitě Joe Strummer, Keith Richards, B.B. King, Mike Ness, Tim Armstrong, Fat Mike, Glen Danzig, Matt Freeman…jednoduše muzikanti kapel, který máme rádi!

Jak chcete, aby se vaše hudba vyvíjela?
A kam se budeme vyvíjet? Hlavně chceme natočit desku, to je jasnačka! V podstatě hned po videoklipu začneme natáčet! Ale za každou cenu se chceme vyhnout digitalizaci! To, co se nám povedlo vytvořit za zvuk na singlu k „City is your home“ není to, jak chceme znít!! Nechte se překvapit stejně jako my, ale rozhodně bude míň triggeru, míň chemie, důraz na přirozenost!! Desku si natočíme sami!!!

A jak to vypadá s videoklipem na nový song „City is your home?
Už brzo k němu začínáme točit teda zmiňovanej klip, někdy po 10.8. to vypukne! Bude to v podstatě jeden den z našeho života, takže čekejte v něm v hlavní roli našeho skejtovýho guru Honzu Danielse Urbana, nějaký ty bikery, uvidíte hot rody, všechny naše domácí kámoše…však uvidíme, jak se to povede…snad to dopadne dobře, je to první pokus!Přibližte mi prosím, jak funguje takové skládání songu?Základ muziky a zpěvovou linku vždycky dotáhnu já a pak to smícháme dohromady, kucí tomu daj hlavu a patu!

Za rozhovor děkuji Johnymu/guitar and vocal