Plzeňský Majáles má téměř kompletní line-up!
24.4.2010
18.00
18.00

21. ročník Plzeňského Majálesu, zná téměř všechny účinkující! Majáles bude jako každoročně dvoudenní. 23.4. se koná tzv. Královský pátek, v sobotu 24.4. pak propukne festival.

V pátek se bude akce konat na Náměstí Republiky. Mimo to, že se zde zvolí Král Majálesu, který celý následující rok bude držet vládu nad stavem studentským a získá mnoho cen, vystoupí i spousta účinkujících například kapela Imodium, která se chystá vydat novou desku a v blízké době vyráží na turné s berounskou partou No Heroes. Také zde uvidíte výbornou plzeňskou partičku L.A. Před tím, než se odtajní Král Majálesu, vystoupí zpěvák, jež se proslavil hitem Anděl, XindlX. Večer zakončí ska seskupení  Discoballs a kapela  Toxique, která získala 2.místo v kategorii DVD roku v anketě Žebřík. Vstup na páteční párty je zdarma! Startuje se ve 14:00hod.

V sobotu se Majáles přesune do Lochotínského amfiteátru, kde budou 3 scény. Hlavní scéna Gambrinus stage, dále Park stage a Altán stage. Na Gambrinuse stage zahrají kapely Rybičky 48, UDG, Mandrage, kteří momentálně jedou Hledá se žena tour a hledají tu pravou ženu. Po loňském úspěchu se objeví také místní ska kapela TleSkač, která patří ke špičce ska kapel v ČR. Mezi velké star Plzeňského Majálesu rozhodně počítáme zpěvačku Marii Rottrovou & Neřež. Také kapela Kryštof, která před nedávnem vydala album Jeviště a odjela 3 koncerty ve velkých halách v Čechách i na Moravě je velkým lákadlem. Ze Slovenska zavítají výborní Horkýže Slíže a skáčkoví Polemic. Line-up na hlavní stage bude doplněn fire show..Na Park stage se můžeme těšit například na Fast Food Orchestra, The Switch, Znouzectnost nebo Status Praesents. Program Altán stage zatím není znám. Sobotní Open air festival bude doplněn doprovodným programem, majálesové svatby na 24 hodin, hry a soutěže pro všechny. Vstupné na sobotní akci je 190,-Kč v předprodeji a 240,-Kč na místě. Start je v 13:00.hod.