Parov Stelar Band se vrací do Čech tentokrát na Praděda Fest!
27.8.2010
11.00
28.8.2010
11.00

Necelých šest měsíců po fenomenálním vystoupení v pražském Paláci Akropolis se Parov Stelar vrací se svou skupinou do České republiky. Vystoupí na Praděda Festu, který se koná 27. a 28. srpna v Hustopečích u Brna.

Parov Stelar je již několik let hvězda evropské hudební nezávislé scény. Průkopník elektronikou říznutého jazzu a swingu působí v rakouském Linzi, kde i začal svou kariéru vydáním EP KissKiss na svém vlastním labelu Etage Noir Recordings. V roce 2004 Parovovi vychází první dlouhohrající deska Rough Cuts, která mu okamžitě přináší uznání a obdiv kolegů a hudebních fanoušků. Následují další dvě vynikající desky Seven and Storm (2005) a Shine (2007). Zatím posledním kreativním počinem Parova Stelara je letošní dvojalbum Coco.

Na Praděda Festu se dj a producent Parov představí ve své druhé poloze – jako vůdčí osobnost Parov Stelar Bandu. Toto pětičlenné hudební těleso ve složení Markus Ecklmayr (saxofon), Beate Baumgartner (zpěv), Willie Larsson jr (bicí), Michael Wittner (bassová kytara) a Parov Stelar (dj) si vydobylo uznání po celém světě. A nutno říct, že zcela oprávněně. Na začátku dubna se o tom mohl přesvědčit zcela vyprodaný pražský Palác Akropolis. Nabízí se tak skvělá možnost pro všechny, kdo se na pražský koncert nedostali nebo pro ty, kdo stále nemají dost. Energií nasáklá show s podmanivou atmosférou bude bezpochyby jedním z vrcholů 8. ročníku Praděda Festu!

httpv://www.youtube.com/watch?v=TeVTzPkqKeo

Parov Stelar Band se tak připojuje k dříve ohlášeným headlinerům – Waltari a Dubioze Kolektiv. Mezi další potvrzené stálice české hudební scény patří například Buty, Sto Zvířat nebo Visací Zámek. Těšit se také můžete na Jiřího Schmitzera, Midi Lidi, Dva, Poletíme?, Final Fiction, Sakumprásk a mnoho dalších.

Vstupenky lze zakoupit do 15. srpna za 400 Kč a to jak v kamenných obchodech (seznam na stránkách festivalu), tak i online na portálech TicketStream, Ticket Portal nebo Eventim. Novinkou je sleva v online předprodejích pro držitele karet ISTC (ISIC, ALIVE, ITIC, STAFF), kteří dostanou vstupenku o 50 Kč levnější. Dvoudenní vstupenka na místě bude za 550 Kč a jednodenní za 390 Kč.
Konec léta? Jezdím za Pradědou.

Více informací v našich článcích nebo na www.pradeda.cz