UNKNOWN MORTAL ORCHESTRA VYRÁŽEJÍ DO PRAHY S NOVÝM EP!
15.11.2013
20.00

zdroj: archiv kapely

 

Rocková formace ze Spojených států Unknown Mortal Orchestra se pomalu balí na evropské turné. Jednou z jejich zastávek bude i Praha. Jejich show proběhne 15. listopadu v pražském klubu Chapeau Rouge. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro. Předskokanem je holandská pop-garage kapela Mozes and The Firstborn.

 

Unknown Mortal Orchestra právě zahájili své severoamerické turné a začátkem listopadu se chystají poctít svou návštěvou Evropu. Již od začátku americké tour sklízí Unknown Mortal Orchestra obdiv publika i hudebních kritiků. A to nejen díky své originální tvorbě, ale také pro své neobvyklé hudební nadání a schopnosti. “Na jejich hraní by mohl žárlit jakýkoli muzikant z Berkley (jedna z nejslavnějších hudebních univerzit na světě),” vyjádřil se The Daily Californian o jejich nedávném koncertě v San Francisku.

 

Kromě parádního hudebního zážitku mají Unknown Mortal Orchestra pro návštěvníky koncertů další bonus: právě dokončili nové EP, které nese název Blue Record. Toto EP je výhradně akustické, najdete na něm některé skladby z CD II a také originální coververze známých skladeb. Toto EP bude od konce října v prodeji především online, návštěvníci koncertů ho ale mohou obdržet v limitované edici na vinylu, a to přímo na koncertech! To je další důvod, proč si pražský koncert nenechat ujít!

 

Zastavte se tedy 15. listopadu v Chapeau Rouge a užijte si senzační koncert amerických Unknown Mortal Orchestra. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro nebo na facebookové stránce organizátora. Cena vstupenek je 298 Kč + poplatky.

 

Oficiální FB event: https://www.facebook.com/events/422399694524850/?fref=ts

 

VIDEO So Good At Being In Trouble:

http://www.youtube.com/watch?v=PERf5un2nC0