5 SECONDS OF SUMMER přijedou do Prahy s novou deskou
1.6.2020

Čtveřice Luke Hemmings, Michael Clifford, Calum Hood a Ashton Irwin oznámila velké světové turné, přičemž mezi evropskými zastávkami nechybí ani Praha. Kapela 5 Seconds of Summer (zkráceně 5SOS) zažije tuzemskou premiéru v pražské O2 areně 1. června 2020. Vstupenky jsou v předprodeji za 1 390 až 1 790 Kč!

 

Kapela  5 Seconds of Summer vznikla v roce 2011, tehdy ještě mladíci hrající převážně coververze známých písní, dnes už dospělá čtveřice Australanů, která si podmanila svět. Na svém kontě mají tři studiová alba, čtvrté právě vzniká.

 

Na nové desce pracují se známými osobnostmi jako například zpěvák Charlie Puth, Ryan Tedder z kapely OneRepublic či producenti Louis Bell (Post Malone, Camila Cabello, Halsey) a Ali Tamposi (Beyonce, Camila Cabello, Demi Lovato). Od původního poppunku se kapela posunula více k elektronice, již zveřejněné singly Easier a Teeth, jsou poněkud temnější a posouvají kapelu zase o kus dál. Singl Teeth zazněl ve třetí řadě populárního seriálu Netflixu 13 Reasons Why.

5SOS jsou nyní na severoamerickém World War Joy Tour s DJským duem The Chainsmokers, se kterým společně nazpívali singl Who Do You Love.

 

Jejich NO SHAME TOUR 2020 odstartuje 11. května v Dublinu. V pražské O2 areně pak zahrají 1. června 2020. Vstupenky jsou již v prodeji, ten probíhá v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.