Jungle DNB silvestr v klubu MATRIX!
31.12.2010
20.00

Kde v Praze oslavit příchod Nového roku s drum&bassem? Asi největší oslava bude v klubu Matrix na Jungle DNB Silvestru, kde se za gramofony vystřídají Suki a Pixie z Tele2beatz, Sayuz z Rollingbass, Bifidus Aktif ze Shadowboxu, dámy Babe LN a Kan-Jacca a navíc mc Jacob. Těšit se také můžete na jednohubky zdarma a laserové efekty.

Oslava nového roku v klubu Matrix vypukne ve 20 hodin, za gramofony se úvodu ujme aktivní DJ a postava festivalu Let it Roll, Bifidus Aktif ze Shadowboxu. Před půlnocí se dočkáte bořiče anket, jedničky DNB Awards – dj Pixie z Tele2beatz pořádně roztancuje sál, aby ho vystřídala oblíbená djka a moderátorka Radia 1 Babe LN, se kterou oslavíme půlnoc.

Po půlnoci za gramci veselou a energickou směs jump-upů rozjede dj Sayuz z Rollingbass, organizátor tohoto večírku, na kterého naváže dj Suki, známý svojí selekcí nejnovějších tracků a VIP remixů, prostě jízda. Na závěr oslavy uvidíme djku Kan-Jaccu, která je známý svými nekompromisními beaty, které by roztancovaly i mrtvého.

Speciálním hostem Jungle DNB Silvestra bude mc Jacob, známý z Bassbeast nebo z účinkování v kapele Skyline, záruka dobrého mejdanu a zábavy. Nenechte si ho ujít na exkluzivním silvestrovském vystoupení v klubu Matrix!

Specialitou Jungle DNB Silvestra budou jednohubky zdarma, světelná show dvou zelených laserů, pro hravé 4 fotbálky a 2 pinbally, nepočítaje v to nové chilloutové prostory. K tomu připočtěte silné basy a mohutný zvuk, točená Plznička a Ferdinand na baru, svítící prsty od Becherovky a vychází vám ideální zlomená oslava..

Matrix klub na Silvestra otvírá své brány již od 20 hodin, vstupné je do 22 hodin jen 140Kč, po 22. hodině je vstupné 190Kč. Vstupenky budou k dostání na místě v dostatečném množství, jejich předprodej probíhá v síti Ticketstream. Matrix klub najdete na adrese Koněvova 13, Praha 3 Žižkov, další najdete na webové adrese: www.matrixklub.cz/silvestr

Line-up Jungle DNB Silvestr:

20:00-22:00 Bifidus Aktif

22:00-23:30 Pixie

23:30-01:00 Babe LN

01:00-02:30 Sayuz

02:30-04:00 Suki

04:00-06:00 Kan-Jacca