Farler´s Fury, Plush Fish, Bombs From Heaven a Rabies v Brně!
13.10.2011
20.00
FARLER´S FURY / Can, Quebec/
Kapela z kanadského Quebecu je na světovém turné k horké novince, albu „Purgatory, Quebec“. Co můžete čekat? Živelnou energii, lavinu punkrocku řízlého folkem. Máte rádi Dropkick Murphys, Flogging Molly, nebo domácí Pipes and pints? …když se punkrock skříží s dudama?
Tuhle jízdu musíte vidět!!
PLUSH FISH / Rus, Moskva/
Z druhé strany planety vyráží na své euro tour skate/ska/punková 7mi hlavá saň, která klub rozburácí stejně divoce v rytmu ska za pomoci mocných dechů a s frontmanem Alexem, kterej je prostě a jednoduše magor od pohledu! Ruská odpověď na NOFX! Nejlepší ruská kapela v oboru!!
BOMBS FROM HEAVEN / Cz, Brno/
Domácí punkrocková parta na téhle show natočí základ ke svému prvnímu videoklipu, o kterém mluví snad půl roku, k singlu „City is your home“. Přijde si zablbnout!!!!!!!!! 15. show na domácí půdě tento rok a na nějaký čas i poslední!
RABIES / Cz, Bystřice nad Pernštejnem/
Králové z podhradí, veleknězi Armstrongologie, filozofní Fredericksonové, zarputilí Freemanové odstartujou tuhle taškařici!! Venku mají superdemo a nový pecky zněj prostě neskutečně!!!! Krutopřísnej punkrock z Vysočiny jak má bejt!!!!!
NEBUDE CHYBĚT:
DJ ROCKAFELLA
Mix toho nejlepšího od dob Elvise, přes The Clash až po The Creepshow
CITADELA MEFISTO /pole dance show/:
Děvčata strhují každým vystoupením čím dál větší pozornost, přijdou i tentokrát? A v jaké roli? A co na to Jan Tleskač?
13.10.2011
START: 19:30
VSTUP :  90,-
MJU: Z CLUB, Moravské náměstí 15Brno
Event na facebooku: