Koncerty Fifty – Fifty Lucie Bílé se překládají na leden 2017
8.1.2017
14.00
20.00

Z důvodu zdravotní indipozice musela Lucie Bílá přeložit své narozeninové koncerty. Místo původně plánovaných listopadových dnů se koncerty uskuteční v neděli 8.ledna 2017 od 14:00 a 20:00 hodin.

 

Sama Lucie by chtěla svým fanouškům poděkovat za trpělivost, proto každý návštěvník, který přijde na koncert přeložený z listopadu, dostane dárek v podobě CD se singlem Hana a oslaví tak společně se zpěvačkou její narozeniny s malým zpožděním.

Důležitou roli v rámci koncertů Fifty-Fifty bude mít i již dobře známý světlomalíř a showman Alex Dowis, kterého před lety v rámci soutěže CS má talent Lucie Bílá objevila. A už během svých předchozích Černobílých tour s ním spolupracovala. Tentokrát publiku předvede své novinky.

 

Lucie Bílá bude mít v pražské O2 areně premiéru. Režisérské duo bratrů Michala a Šimona Cabanových, hudebník a klavírista Petr Malásek, technici a mnozí další mají připraven jeden z nejúžasnějších koncertů, jaké O2 arena zažila. Zazní na něm řada písní, které tvoří průřez tvorby Lucie Bílé, ať už slavné hity, tak i věci z novinkového alba HANA. Část koncertu bude Zlatou slavici doprovázet symfonický orchestr a další část její vlastní kapela v čele s Petrem Maláskem.

 

Vstupenky na Fifty-Fifty Lucie Bílé do O2 areny jsou v předprodeji na www.ticketportal.cz