Šestnáctý ročník Hip Hop Kempu se blíží, brány se otevřou už ve středu!

zdroj: archiv_Common

 

Šestnáctý ročník Hip Hop Kempu – jednoho z padesáti nejlepších festivalů na světě dle americké stanice CNN a bezesporu největší hip hopové akce v naší zemi se nezadržitelně blíží. Brány festivalu se otevřou již ve středu 16 .8. 2017, kdy na nejvíce nedočkavé návštěvníky čeká warm up party následovaná čtvrtečním oficiálním zahájením. 

 

A na koho se příznivci hip hopu, kterých se každoročně na Kemp sjede z celého světa přes 20 000, mohou letos těšit? 

Na amerického rapera a herce Commona,  rychle stoupající hvězdu Masega, úderku JEDI MIND TRICKS, mistry battlových fines D.I.T.C., Oddisee& Good Compny, ladies Rah Digga a Little Simz, KOOL G RAP, Vladimira 518, Kontrafakt nebo Marpa.
 

A tím výčet letošních účinkujících na HHK zdaleka nekončí. Kemp si letos nenechají ujít ani: ALLTTA (FR, USA), KOOL G RAP (USA), PRO8L3M (PL), GRAMMATIK (PL), APOLLO BROWN & SKYZOO (USA), VLADIMIR 518, MARPO & TROUBLEGANG, SMACK, H16 (SK), SUFF DADDY & THE LUNCH BIRDS (D), LYRIC JONES (USA), SLOWY & 12VINCE (D), W.E.N.A. X SARIUS (PL) a mnoho dalších.

 

Návštěvníci obdaření tanečním talentem se také mohou stále hlásit do klání na break dance scéně, která letos opět přivítá řadu mistrů tohoto oboru včetně famózních korejských Jinjo Crew!

 
Celkem na 8 pódiích vystoupí téměř 500 raper, hudebníků a tanečníků, kteří naplní 96 hodin live hip hopu.