Svaz českých bohémů překonal 50 000 000 views!

Videoklip se tak stal nejspíše nejúspěšnějším českým videoklipem. Kapele ani fanouškům se nepodařilo najít jinou skladbu, která by podobnou metu překonala. „Je to hezké číslo, a je fajn vědět, že si tu písničku lidi často pouští, že dělá radost.“, komentuje úspěch Matěj Homola, zpěvák Wohnoutů a zároveň autor této písně. „Hity, tedy ve smyslu rádiové hity, nám nejdou. Ani táborákové hity nám nejdou. My děláme spíš písničky, co se hodí do klubů a na festivaly a máme tak spoustu svých osobních hitů, co jsou v playlistu hodně let. Jedná se o prověřené songy, kterými se chceme prezentovat.“, doplňuje Homola.

 

Kapela vyzvala na sociálních sítích své fanoušky ke znovunahrání této skladby. Od baskytaristů, kytaristů, houslistů, bubeníků až po zpěváky. Fanoušci posílali své nahrávky, ze kterých Michal Skořepa sestříhal cover této písně. Na výsledek se podívejte zde:

Kapela též odehrála úspěšný autokoncert s názvem Sraz českých autobohémů v pražských Holešovicích. Přidává aktuálně dvě zastávky, a to 4. 6. v Plzni a 12. 6. v Brně. Též se vrhá plně do koncertní sezóny. Zrušené festivaly nahradili samostatnými koncerty v rámci letních parketů po celé ČR. Kdo tedy bude chtít Svaz českých bohémů slyšet i naživo, bude mít v létě hodně možností.