PVRIS MÍŘÍ DO LUCERNA MUSIC BAR
29.4.2024

Americká pop-rocková kapela producentky, zpěvačky a multiinstrumentalistky Lyndsey Gunnulfsenové, PVRIS, míří do pražského Lucerna Music Baru. 29. dubna tady rozjede svoji elektropopovou, synth-popovou a alt-rockovou smršť. Naposledy se PVRIS v Praze ukázali coby support Fall Out Boy a předvedli perfektní show. Nenechte si je ujít tentokrát jako headlinery. Večer otevře speciální host – americká zpěvačka Scene Queen. Vstupenky za 626 Kč pořídíte od pátku 12. 1. 10:00 na musicbar.cz a goout.cz. Cena na místě 690 Kč.

Vstupenky online: https://musicbar.cz/cs/program/pvris-us-2/.

Už celou dekádu si Lyndsey Gunnulfsenová razí svou vlastní cestu hudebním světem s projektem PVRIS. V roce 2014 oslnila debutem White Noise, dostala se na velká pódia a vydobyla si své místo na rockové scéně. Lynn začínala s metalcoreovou kapelou o pěti členech, dnes patří k tomu nejzajímavějšímu, co může rocková scéna nabídnout a zvládá to s pouhým jedním stálým členem kapely a koncertním bubeníkem. PVRIS jsou unikát, který oslovil i velká jména, v minulosti dělali support například Fall Out Boy, Muse, 30 Seconds To Mars nebo Paramore.

Jako speciální host se před PVRIS představí americká zpěvačka a skladatelka Scene Queen, která si vytvořila vlastní žánr – bimbocore, takový subžánr metalcoru s feministickou tematikou. Nenechte si ujít!

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/667151118823957/